Maszyny

W ofercie posiadamy hafciarki takich producentów jak hafciarki Redstar i Pfaff. Hafciarki objęte są 5-letnią gwarancją! Oferujemy zarówno hafciarki profesjonalne znanych i renomowanych firm, a także urządzenia dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z haftem. Gwarantujemy najwyższą jakość, trwałość i wydajność oferowanych produktów. Możemy śmiało powiedzieć, że każda dostępna u nas hafciarka to nie tylko solidność wykonania, ale także estetyczny i atrakcyjny design.

Obok hafciarek posiadamy w swojej  produkty znanych i cenionych na rynku producentów takich jak Veritas, Ricoma, Gritzner czy Redstar. Oferujemy maszyny do szycia zarówno mechaniczne, elektroniczne, jak również maszyny do szycia specjalistyczne i przemysłowe. W swojej ofercie posiadamy modele nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem. Każda dostępna u nas maszyna do szycia jest gwarancją najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Co więcej, każda oferowana przez nas maszyna do szycia łączy solidność wykonania z nowoczesnym i atrakcyjnym designem.

Owerlok to perfekcyjne uzupełnienie Twojej maszyny. Proponujemy wybór spośród 4 i 5 nitkowych owerloków Redstar czy Gritzner. Owerlok to maszyna która łączy materiały lub obrzuca brzeg materiału i obcina jego nadmiar w jednej operacji.