Hafciarki, Maszyny do szycia, Oweloki

 

W ofercie posiadamy hafciarki takich producentów jak hafciarki Husqvarna, Pfaff, . Hafciarki objęte są 5-letnią gwarancją! Oferujemy zarówno hafciarki profesjonalne znanych i renomowanych firm, a także urządzenia dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z haftem. Gwarantujemy najwyższą jakość, trwałość i wydajność oferowanych produktów. Możemy śmiało powiedzieć, że każda dostępna u nas hafciarka to nie tylko solidność wykonania, ale także estetyczny i atrakcyjny design.

 

Obok hafciarek posiadamy w swojej  produkty znanych i cenionych na rynku producentów takich jak Husqvarna,Pfaff,Gritzner czy Redstar. Oferujemy maszyny do szycia zarówno mechaniczne, elektroniczne, jak również maszyny do szycia specjalistyczne i przemysłowe. W swojej ofercie posiadamy modele nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem. Każda dostępna u nas maszyna do szycia jest gwarancją najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Co więcej, każda oferowana przez nas maszyna do szycia łączy solidność wykonania z nowoczesnym i atrakcyjnym designem.

 

Owerlok to perfekcyjne uzupełnienie Twojej maszyny. Proponujemy wybór spośród 4 i 5 nitkowych owerloków Husqvarna,Pfaff,Redstar czy Gritzner. Owerlok to maszyna która łączy materiały lub obrzuca brzeg materiału i obcina jego nadmiar w jednej operacji.

Pasmanteria Krakowska Sp.J., 31-436 Kraków, ul. Wieniawskiego 62, tel. 124127369, email: pasmanteriakrakow@gmail.com

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien